Barycz – Piast 5:2

Nie udała się wycieczka pierwszego zespołu Piasta Żerniki do Sułowa na mecz z rewelacyjnie spisującym się do tej pory beniaminkiem Baryczą.

Podopiecznie Grzegorza Podstawka tylko do przerwy równorzędnie rywalizowali z wyżej notowanym rywalem prowadząc nawet po bramach Alantieva i Mojki 2:1. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie, a w drugiej połowie udowodnili swoją wyższość dwoma kolejnymi bramkami.

Piast powrócił więc po raz kolejny pobity z meczu wyjazdowego i sytuacja drużyny z Żernik robi się coraz bardziej nieciekawa. W perspektywie żółtoczarni mają przed sobą mecz z liderem, Lechią Dzierżoniów, która nie straciła jeszcze nawet jednego punktu w bieżących rozgrywkach.

Aby przekonać się, jak poradzi sobie ekipa Piasta w meczu z liderem IV ligi zapraszamy na Osiniecką już w najbliższą sobotę na godz. 13.00.