Kolejna porażka pierwszej drużyny Piasta

To już szósta porażka Piasta w dziewięciu dotychczas rozegranych spotkaniach. Strata punktów w Ząbkowicach Śląskich nie martwi jednak tak bardzo, jak styl w jakim podopieczni Grzegorza Podstawka kończą kolejne zawody.

Gospodarze Orzeł Ząbkowice, mimo iz nie pokazał galaktycznego futbolu nie miał problemów z pokonaniem wrocławian. Pierwsze dwie bramki obrońcy Piasta właściwe sami podarowali swoim rywalom. Po przerwie mimo kilku roszad na boisko nie wybiegła odmieniona drużyna i tylko skuteczności gospodarzy należy dziękować, że Piast nie powrócił do Wrocławia z dużo większym bagażem bramek.

Coś ewidentnie przestało funkcjonować w zespole z Osinieckiej. Trener Podstawek ma tylko trzy dni, aby wstrząsnąć zespołem. W środę wrocławianie rozegrają mecz 1/4 pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Rywalem Piasta będzie trzecioligowy imiennik ze Żmigrodu. Może ten pucharowy pojedynek okaże się dobrą okazją do przełamania niemocy. Wszystkich kibiców zapraszamy na spotkanie dwóch Piastów w środę na godz. 16.00/