Kolejna wygrana Młodzików Piasta

W swoim czwartym meczu ligowym Młodzicy Piasta Żerniki nie zbaczają ze zwycięskiej ścieżki. Tym razem w pokonanym polu Kowalski, Gemza i spółka pozostawili rywali zza miedzy Parasol VI Wrocław.

Mecz wydawał się wyrównany do pierwszej bramki. Kiedy najlepszy strzelec Piasta Kamil Pomorski otworzył wynik spotkania na boisku zarysowała się już widoczna przewaga gospodarzy. W drugiej części meczu Pomorski dorzucił drugą bramkę, a chwilę później Chat i Gemza dobili rywala.

Wynik 4:0 z wymagającym rywalem pokazuje dobitnie, że zespół Strzeleckiego dojrzewa z każdym spotkaniem. Aż dziewiętnastu młodzików dostało swoje minuty i cieszy fakt, że każdy z nich stanął na wysokości zadania. Już za dwa dni Piast rozegra kolejny trudny mecz z Olympikiem Junior na boisku rywala. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli chłopcom z Osinieckiej umocnić się na pozycji lidera.

W dzisiejszym meczu wystąpili:

Cyryl Babiarz, Karol Kruk, Olek Magnowski, Kuba Zieliński, Michał Kowalski (kpt), Macij Gemza, Michał Majecki, Patryk Olejnik, Kamil Pomorski oraz Daniel Kliushyn, Karol Kiełbasa, Franek Chat, Szymon Bąkowski, Szymon Sroczan, Rostik Hlukhovtsov, Kuba Wąsiak, Bartk Zieliński, Adrian Jędraszek, Tymon Stefaniszyn,