Pierwszy remis juniorów Piasta

Idących jak burza juniorów Piasta zatrzymała w końcu drużyna Rapidu Domaniów. W meczu obfitującym w wiele zwrotów Piast zremisował z Rapidem 2:2. Na bramkę gości strzałem z dalszej odległości odpowiedział w 16 minucie Daniel Wojsa. Chwila nieuwagi kosztowała jednak gospodarzy utratę w 25 minucie drugiej bramki. Ponownie jednak piłkarze Piasta szybko odpowiedzieli. Tym razem Kordian Rachwalik sprytnym strzałem doprowadził do wyrównania. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej odsłonie juniorzy Piasta uparcie dążyli do zwycięstwa jednak futbolówka nie chciał po raz trzeci wpaść do bramki Rapidu. Rozstrzygającą piłkę miał na nodze w 70 minucie Bartek Nicer jednak mając przed sobą pustą bramkę młody pomocnik Piasta fatalnie spudłował.

Oba zespoły podzieliły się więc punktami, a przed Wrocławianami ostatni mecz pierwszej rundy z Orłem Prusice. Bedzie to pojedynek o drugie miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że podopieczni Piotra Kuneciego udokumentują dobrą grę w swoim premierowym sezonie zwycięstwem i umocnią się na pozycji wicelidera przed rundą rewanżową.