Porażka Piasta w Marcinkowicch

Mecze Piasta i Sokoła od kilku lat wzbudzają mnóstwo emocji. Wyniki w meczach pomiędzy tymi dwoma drużynami są z reguły nie do przewidzenia niezależnie od miejsca w tabeli każdej z drużyn. Tym razem jednak rzeczywistość okazała się bezbarwna dla piłkarzy Piasta. Wrocławianie przegrali wyraźnie w Marcinkowicach 0:3 po bramkach Wrońskiego i Passoni`ego (x2).

Wynik meczu ustalony został jeszcze przed przerwą, a sytuacji nie zmienił nawet fakt, że od 55 minuty Piast grał w przewadze jednego zawodnika. Wrocławianie wracają więc na Osiniecką na tarczy. Przed drużyną Podstawka tydzień ciężkiej pracy i już w najbliższą sobotę okazja do rehabilitacji. W sobotę na Żerniki zawita ekipa Słowianina Wolibórz. Mecz z beniaminkiem rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy!!!