Chemeco - System nowym Partnerem Piasta Żerniki

Nowym Partnerem Piasta Wrocław Żerniki została firma, której siedziba znajduje się na Żernikach – Chemeco-System. Przedsiębiorstwo odpowiedzialne za wywóz i utylizację śmieci od lat aktywnie wspiera działania sportowe na terenie Wrocławia. Od tej chwili Chemeco – System będzie również wspierało lokalny sport i dzięki współpracy z naszym klubem, będzie mogło z powiedzeniem kontynuować swoją politykę wizerunkową.
Profil działalności Chemeco - System to kompleksowa gospodarka odpadami, obejmującą odbiór odpadów, segregację, odzysk oraz składowanie odpadów nie nadających się do ponownego wykorzystania. Takie całościowe spojrzenie na gospodarkę odpadami pozwala firmie dostosowywać działania do indywidualnego klienta, działać efektywniej, zmaksymalizować ilość odzyskanych odpadów oraz dbać o środowisko naturalne.
Kilka lat temu Chemeco – System dwukrotnie odebrało prestiżową nagrodę Gazeli Biznesu przyznawana przez magazyn Puls Biznesu. Fantastyczny rozwój firmy docenił nawet miesięcznik Forbes, który przyznał wrocławskiej spółce nagrodę Diametu Forbsa.
Jesteśmy dumni, że firma o takiej renomie, zdecydowała się wspierać lokalny sport i liczymy na długą i owocną współpracę.