OŚWIADCZENIE ZARZĄDU PIASTA ŻERNIKI W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronowirusa COVID-19, stosując się do zaleceń Premiera Mateusza Morawieckiego, z dniem dzisiejszym Zarząd Piasta Żerniki zdecydował się podjąć kroki minimalizujące ryzyko zarażenia się wirusem korona. Wierzymy, że konsekwentna postawa wszystkich odpowiedzialnych Polaków doprowadzi do powstrzymania pandemii, która dziś paraliżuje nasze działania.
Dbając o zdrowie piłkarzy, trenerów, działaczy, ale także rodziców i rodzin dzieci z Akademii Piast zdecydowaliśmy się na zawieszenie treningów piłkarskich do 25 marca. Jeżeli sytuacja zostanie w tym czasie opanowana powrócimy do zajęć. O sytuacji informować będziemy na bieżąco.
Jednocześnie informujemy, że wszystkie zajęcia, które w najbliższym czasie nie odbędą się z powodu zagrożenia koronawirusem zostaną odpracowane w późniejszym terminie, nie później jednak, niż przed zakończeniem bieżącego sezonu.
Na koniec chcielibyśmy zachęcić wszystkich sportowców oraz ich rodziców do przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i w miarę możliwości o ograniczenie kontaktów z osobami trzecimi. Pamiętajmy o higienie osobistej, a także obserwujmy uważnie wszystkie możliwe objawy.
W imieniu Zarządu OLKS Piast Wrocław Żerniki:
Konrad Strzelecki