Utalentowany Hiszpan w Piaście

W ostatnim dniu okienka transferowego do drużyny Piasta Wrocław Żerniki dołączył hiszpański snajper Antonio Autonell Moll. 24 latek pochodzi z Majorki a swoje pierwsze kroki stawiał w Penya Arrabal CF - klubu związanego bezpośrednio z RCD Real Mallorca. Jako nastolatek Antonio Autonell Moll trafił do CD Canillas, a więc klubu będącym zapleczem dla Realu Madryt. Z niego, młody piłkarz dostał się do zespołu królewskich U-20. NIestety kontuzja zahamowała wspaniały rozwój napastnika z Palma de Mallorca.
W ostatnich dwóch latach Antonio reprezentował barwy CD Alonso Cano, gdzie w regionalnej lidze madryckiej zdobył dwie korony króla strzelców w dwóch kolejnych sezonach zdobywając odpowiednio 51 i 39 goli w 28 i 29 meczach ligowych.
Antonio zdążył się już pokazać z bardzo dobrej strony w okresie przygotowawczym, kiedy to strzelał i asystował w kilku sparingowych spotkaniach podopiecznych Marka Kowalczyka. Na Żernikach wszyscy mają nadzieję, że talent młodego Hiszpana będzie się nieustannie rozwijał, a on sam swoją grą da kibicom przy ul. Osinieckiej sporo radości.
Witamy na pokładzie Antonio/welcome on the board!
Hej Piast!!!